سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 23:05

تور ماه عسل

تور ماه عسل :اکثر زوج ها ی تازه تصمیم می گیرند برای آغاز زندگی مشترک  خود سفری به یاد ماندنی را در کنار هم تجربه کنند . از آنجا که تور ماه عسل یک سفر فوقع العاده استثنایی  و خاطره انگیز  است ، لازم به ذکر است که در هنگام خرید تور ماه عسل دقت لازم را مبذول دارند . وقتی برای سفر تور ماه عسل را انتخاب می کنید باید در انتخاب تور و مکان سفر به چند نقاط مهم در انتخابتان توجه کنید .

تور ماه عسل

نکات قابل توجه در انتخاب تور ماه عسل 

نکته اول در تور ماه عسل

اولین نکته قابل توجه این که قصدتان سفر است . واین بسته به علاقه زوج ها دارد که سفر در داخل ایران یا خارج از ان باشد . که انتخاب آن بسته به سلیقه ی شخصی هر کس است . در تور ماه عسل بیشترین سفرها به داخل کشور شهرهایی چون مشهد ، کیش و شیراز است . در سفر های اروپایی و آسیایی سفر به ترکیه ، دبی ، تایلند ، فرانسه و ... بیشترین انتخاب زوج ها برای سفر با تور ماه عسل بوده است .

نکته دوم در تور ماه عسل

دومین نقطه سفر ماه عسل که زوجین باید به آن دقت کنند زمان سفر است . برای سفر به یک شهر بایستی ابتدا از آب و هوای آن منطقه در فصل سفرتان آگاه باشید چون برخی از ماه ها سفر به پاره ای از شهر ها و کشور ها مناسب نیستند . بایستی بهترین زمان مناسب شهری که قصد سفر به آن را دارید انتخاب کنید.  برای نمونه در داخل ایران شیراز مناسبترین شهر برای سفر در هر فصلی از سال است و کشور ترکیه هر 12 ماه سال مناسبترین گزینه برای سفر خارج از کشور است .

نکته سوم در تور ماه عسل

سومین نقطه ی قابل توجه در سفر با تور ماه عسل مکان مناسب برای اقامت در طول مدت سفر است که از اهمیت فراوانی برخوردار است . بهترین مکان  هتل مناسب و خوب است که باید انتخاب کنید تا بهترین  و زیباترین لحظات را در مکانی مناسب در کنار هم تجربه کنید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تور ماه عسل ، تور تایلند ، تور ترکیه و... می توانید با مشاورین ما در صفاگشت تماس بگیرید.

تعداد بازدید: 2405 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.